1996 yılında ticari faaliyetlerine başlayan Telemar Savunma; 25 yıllık tecrübesi ve ilke edinmiş olduğu modern, yenilikçi ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile savunma sanayine hizmet vermektedir.

Telemar Savunma; askeri haberleşme, güvenlik ve elektrooptik sistemler için çözümler üretmektedir.

Telemar Savunma; T.C. Milli Savunma Bakanlığı Tesis Güvenlik Belgesine sahip, Askeri Fabrikalar ve Tersaneler Genel Müdürlüğünün onaylı tedarikçisidir.

Telemar Savunma; AS/EN 9100:2016 Rev:D ve ISO9001:2015 Kalite Yönetim Sistemlerinin yanında ISO45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği, ISO14001:2015 Çevre Yönetim Sistemleri ile sürdürebilir başarı ve müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

TD114 üretici koduyla NATO kodlama sistemine kayıtlı olan Telemar Savunma; DLA, NSPA, OSSA ve SAHA İstanbul üyesidir.

Misyonumuz

Savunma ve Havacılık Sanayi başta olmak üzere tüm müşterilerimizin kablaj, elektromekanik montaj ve platform üzeri kurulum ihtiyaçlarını; geleceği şekillendirecek düzeyde sürekli iyileştirerek kaliteli, eğitimli personel ile zamanında ve maliyet etkin karşılamaktır.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası düzeyde rekabet yeteneğine sahip, küresel değerlerle ulusal kimliği ilişkilendirebilen, kendini sürekli geliştiren, teknolojiye hâkim, çevreye duyarlı, toplumsal ve etik değerlere sahip, yaratıcılık, girişimcilik ve liderlik özelliklerini araştırma yeterlilikleri ile birleştirerek uygulayabilen alanında lider firma olmaktır.

Değerlerimiz

Güvenilirlik, yüksek sorumluluk duygusu, deneyim, kalite bilinci, sürekli gelişim inancı, iş ahlakına bağlılık, iş birliği.

Tarihçe

Uzun, zor ve yorucu fakat bir o kadar keyif aldığımız mutlu olduğumuz yolculuğumuzun bizim için dönüm noktaları...

* Telemar Savunma, M.S.B. onaylı tedarikçisidir. NSPA, DLA üyesidir.

Üyeliklerimiz :